?

Log in

No account? Create an account
Lavina Music Holding
Заспівай разом з Гайтаною 
26th-Dec-2011 03:56 pm
lavina


Заспівай разом з Гайтаною

Напередодні новорічних свят відома співачка, композитор Гайтана зробила яскравий подарунок усім прихильникам своєї творчості – випустила нову оригінальну платівку романтичних балад під назвою: «Самый лучший».

У нову збірку увійшли найяскравіші композиції усіх років творчості Гайтани. В одному альбомі зібрано 19 треків, серед яких відомі хіти: «Шаленій», «Капли дождя», «Кто я для тебя», «Не йди», «Дивне кохання» та інші. Збірка «Самый лучший» стане найбажанішою платівкою серед людей, які вміють кохати і дарувати ніжність.

«На вихід цього альбому я чекала багато років і нарешті це відбулось. Нова збірка стане найулюбленішою платівкою молодих, закоханих сердець, адже композиції, які зібралися на одному диску просто перенасичені найщирішими почуттями та енергією пристрасті. Я не раз чула, що саме під мої пісні багато молодят танцюють свій перший весільний танець. Я щаслива, що уся романтика мого серця зібралась в одне єдине ціле і сподіваюсь світ зустріне цю платівку з посмішкою та відкритим серцем», - говорить Гайтана.

Сюрпризом для усіх володарів диску стане ексклюзивний подарунок від Гайтани – інструментальна мінус-версія нової пісні «Самый лучший» з прописаним бек-вокалом співачки. Отже, кожен бажаючий зможе заспівати улюблену пісню разом з Гайтаною, для цього варто лише придбати нову, оригінальну збірку, яка стане незамінною романтичною платівкою у колекції кожного, хто вміє насолоджуватися якісною, ліричною, ніжною музикою.

«Вже дуже багато років мої прихильники шукають мінус-версії моїх пісень, які до цього ми не випускали. Сьогодні, у день презентації альбому, напередодні новорічних свят, я вирішила виконати бажання людей. Дорогі мої, я дарую Вам неймовірної краси інструментальну мелодію пісні «Самый лучший» і сподіваюсь, що ви будете співати цю пісню своїм коханим, найближчим, найріднішим людям. Музика – це ліки від будь-яких хвороб. Співайте, слухайте, пірнайте у чисті води музичного океану і насолоджуйтеся миттю».

This page was loaded Jun 26th 2019, 9:06 pm GMT.