lavinamusic (lavinamusic) wrote,
lavinamusic
lavinamusic

Звезды поддержали Гайтану в ее желании представлять Украину на Евровидении 2012 (официальное видео-о

Зірки підтримали Гайтану у її бажанні представляти Україну на Євробаченні 2012 (офіційне відео-звернення part 1)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uzMi9byd5PA

6 лютого відома українська співачка Гайтана, яка в цьому році бажає представляти Україну  на Євробаченні 2012 піснею «Be my guest», отримала незвичайний подарунок, який підготувала для неї творча команда Lavina Music разом з продюсером, власником найбільшого музичного холдингу країни - Едуардом Клімом. Українські зірки, друзі, колеги співачки записали відео-звернення до Гайтани у підтримку її участі у Євробаченні 2012.

«Цим відео ми хочемо підтримати співачку у її бажаннях, мріях, поривах, а також довести їй, що вона насправді найкраща, найталановитіша артистка, яка безперечно варта того, щоб представити Україну на європейському конкурсі. А також, хочеться на перевагу усім інтригам, які розгорнулись навколо відбору представити позитив, яскравість підтримки та віри», - говорить промо відділ співачки.

У відео Гайтана побачила і почула теплі звернення та побажання від Еріки, Олени Вінницької, Стьопи та Олени з «95 кварталу», DJ Паши, Юрія Горбунова, Бориса Барського, Яни Клочкової, Ігоря Ліхути, Михайла Михайловича Поплавського. І це лише перша частина відео звернень. Інші побажанні будуть представлені Гайтані згодом.

«Я була неймовірно вражена, коли переглянула цей щирий відео подарунок. Ви навіть не уявляєте, як мені було приємно і радісно чути такі щирі, добрі, теплі слова. Я впевнена, це вже велика перемога, адже доволі заклопотані люди у найхолодніші дні року все ж знайшли час, зібралися і підтримали мене у бажанні представляти Україну на Євробаченні 2012. Я вдячна кожному, хто приймав участь у записі цього відео-звернення. Для мене дуже важлива підтримка кожного! Я буду неймовірно щаслива, якщо мені випаде честь запросити своєю піснею всю Європу уся Україна підтримає мене у моєму бажанні закликати усю Європу до нас у гості», - говорить Гайтана.

Нагадаємо, фінал українського Євробачення відбудеться 18 лютого, о 12-30. Протягом години глядачі матимуть змогу проголосувати за артиста, який на їх думку має представляти Україну на Євробаченні 2012. Не залишайтеся байдужими!

Tags: Гайтана, Евровидение! звзёды, видео-обращение!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments