?

Log in

No account? Create an account

Lavina Music Holding

Social capital

  • less than 10
Name:
lavinamusic
Location:
Website:
External Services:


Холдинг Лавіна – найбільший музичний холдинг в Україні, заснований у грудні 2001-го року. Компанія зосередила свою діяльність на виданні, промоушені та дистрибуції кращої сучасної української, а також світової музики.

Нашою місією є створення ефективної опозиції нелегальним методам розповсюдження музичних носіїв в країні, що є можливим лише побудувавши достойну, більш привабливу для споживача схему, альтернативну „піратським” методам.
Тільки чесний підхід до своєї справи, а значить і повага до діяльності інших учасників ринку може стати основою для побудови цивілізованих, соціально відповідальних відносин між творцями музичного продукту та його споживачами.

Якщо Ви бажаєте бути в курсі всіх новин холдингу Lavina Music - залишайте свій e-mail в коментарях. Ми включимо Вас в розсилку і всі найсвіжіші новини Вам гарантовані!
Також будемо дуже вдячні, якщо окрім e-mail вказуватимете видання та своє ім'я (і за можливістю, посаду). Особливо це стосується адрес на публічних ресурсах (ukr.net, gmail, yahoo, rambler etc).

Наші сайти:
http://lavinamusic.com
http://lavinadigital.com
http://lavina.ua

Categories

общество, музыка, космос

Social capital

  • less than 10

Statistics